Start
Do końca wakacji zostało:
Dni
3
Godzin
2
3
Minut
0
5
Sekund
5
9

KOLEJNE GŁOSOWANIE!

4 mini Już od kilku dni możemy znów głosować na naszą maskotę Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017!

Tym razem nasza praca ma numer 4! Podaję link do głosowania: http://sonda.wroclaw.pl/twg-maskotka/. Wypadałoby, abyśmy znów wygrali! Wszystko w Waszych rękach - Gimnazjaliści! Poproście Rodziców, ich znajomych o przyłączenie się do "klikających" na podany link! O pomoc prosimy także zaprzyjaźnione Przedszkole 133! Wiemy, że bardzo nam pomagacie! Dziękujemy za to!

Dominika Markiewicz, klasa 3e

W ramach serwisu www.wroclaw.pl trwa drugie głosowanie na pracę, tym razem marcową! Co miesiąc, aż do maja, będą uruchamiane kolejne głosowania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - co miesiąc do wygrania sprzęt sportowy do uprawiania dyscyplin The World Games, a w wielkim finale wyjazdy na imprezy sportowe rangi mistrzostw Europy i świata! Dzięki pomocy Pani Cichy uczniowie naszej szkoły także biorą udział w tym konkursie i nawet mają już projekt maskotki. Numer pracy to 4. Myślę, że dobrze byłoby trochę ich wspomóc i zagłosować na pracę w konkursie, a najlepiej to zachęcić też kogoś innego, np. rodzinę, znajomych itd. Każdy głos się liczy - praca z największą ilością punktów automatycznie przechodzi do WIELKIEGO FINAŁU! Swoje głosy możecie oddawać na tej stronie: http://sonda.wroclaw.pl/twg-maskotka/

Paweł Moszczyński, klasa 3 b

Ruszyło kolejne głosowanie na najlepszą maskotkę The World Games 2017! Co więc teraz należy zrobić? To proste!

1. Wchodzimy na stronę internetową http://sonda.wroclaw.pl/twg-maskotka/images/edition/2/4_mini.jpg
2. Głosujemy na pracę z numerkiem 4 (jest to projekt G 34, wykonany pod opieką Pani Joanny Cichy)
3. Czekamy na wyniki, trzymając kciuki, dzięki czemu uda się nam zająć pierwsze miejsce! ZACHĘCAJCIE DO GŁOSOWANIA kogo tylko się da - co miesiąc można wywalczyć sprzęt sportowy, a w wielkim finale nagrodą są wyjazdy na imprezy sportowe w Europie i na świecie!

Odnieśliśmy już jedno zwycięstwo, teraz kolej na drugie!

Magdalena Tylkowska, klasa 1a

NFZ

Organizacja G34